W szopie miał ponad 900 porcji marihuany

23 czerwca 2015r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 300 gramów marihuany na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Z narkotyków można wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 32-letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. policja

fot. policja

– Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku w piątek realizowali kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Kobylnica mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania posesji należącej do 32-letniego mężczyzny, w jednym z pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli znaczne ilości suszu roślinnego. Późniejsze badania potwierdziły, że jest to ponad 300 gramów marihuany. Z tych narkotyków przestępcy mogli wyprodukować nawet 900 działek dilerskich – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej Policji.

Zatrzymany 32-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności .


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz