fot. KMP Słupsk

W sobotę wieczorem policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Słupsk podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Jak ustalili śledczy, sprawca w trakcie awantury zadał jest ciosy nożem. W wyniku odniesionych obrażeń 36-letnia kobieta zmarła na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

fot. KMP Słupsk
fot. KMP Słupsk

W zeszłą sobotę około godziny 23.20 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał informacje o zabójstwie, do którego doszło w jednej z miejscowości pod Słupskiem. Chwilę później patrol policji będąc na miejscu zgłoszenia potwierdził dyżurnemu informacje wynikające z wcześniejszego zgłoszenia. W mieszkaniu ujawniono zwłoki 36-letniej kobiety z licznymi obrażeniami ciała.

Na miejsce wysłano specjalistyczne ekipy dochodzeniowo śledcze. Do wczesnych godzin rannych, policyjni eksperci i prokurator, pracowali zabezpieczając ślady i dowody przestępstwa, ustalali także dokładne okoliczności zdarzenia. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zabójstwo mogło być wynikiem kłótni i nieporozumień na tle rodzinnym. Nadal trwają ustalenia w tej kwestii.

– W związku ze sprawą kryminalni zatrzymali będącego na miejscu 36-letniego męża kobiety. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy – miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Za zabójstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.