Biznes spotka się z NGO. Bezpłatne szkolenie CSR oraz Forum w Lęborku

12 czerwca 2015r. | Drukuj

Bezpłatne szkolenie dot. społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz I Forum Biznesu i Organizacji Pozarządowych to wydarzenia, na które przedsiębiorców i organizacje pozarządowe zaprasza Stowarzyszenie EDUQ w ramach swojego projektu pn. „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność w powiecie lęborskim”.

biznes-og

mat. prasowe

Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli firm i organizacji pozarządowych pn. „Społeczna odpowiedzialność biznesu – szansą dla firmy”, które odbędzie się 18 czerwca 2015r. o godz. 15:00 w sali nr 108, ul. Krzywoustego 1 w Lęborku (budynek byłego ZWAR-u). Poprowadzi je Monika Hinc – doradca CSR akredytowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie ForumBiznesNGO) i przesłanie na adres: biuro@eduq.pl do dnia 17.06.2015r.

I Forum Biznesu i Organizacji Pozarządowych w Powiecie Lęborskim, które odbędzie się 24 czerwca 2015r. o godz. 16:00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, Krzywoustego 1 w Lęborku. W ramach spotkania przewidziano m.in.: prezentację dobrych praktyk związanych z działaniami społecznymi organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli biznesu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie ForumBiznesNGO) i przesłanie na adres: biuro@eduq.pl do dnia 23.06.2015r.

Wypełnienie ankiety dla przedsiębiorców znajdującej się na stronie: ForumBiznesNGO. Wyniki badań posłużą do przeanalizowania stanu aktualnej współpracy pomiędzy sektorem organizacji pozarządowych i sektorem biznesu oraz możliwości i uwarunkowań rozwoju tejże współpracy.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu wiedzy na temat koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu lęborskiego, a także stworzenie warunków do wymiany doświadczeń oraz zainicjowania współpracy międzysektorowej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.forumbiznesngo.pl, a także kontaktując się ze Stowarzyszeniem EDUQ tel. 728 945 959, lub pocztą elektroniczną: biuro@eduq.pl

Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Lęborku. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Lęborka.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku
Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku
Historia nad Słupią, czyli V Słupski Festiwal Historyczny
Wójt Potęgowa wiceprezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia samorządowców
Kaszubska Gala Kulinarna-poznaj kaszubskie potrawy
Wolontariusze z żonkilami wyruszą po datki dla lęborskiego hospicjum
Pomorskie Pola Nadziei już w weekend

Najnowsze komentarze