Śmiertelnie pobity we Władysławowie

18 stycznia 2011r. | Drukuj

Mężczyzna znaleziony w ub. tygodniu  na ulicy z obrażeniami głowy został pobity – wykazała to sekcja zwłok.  Wcześniej sądzono, że 51-latek przewrócił się i był to nieszczęśliwy wypadek.

fot. Policja

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na osiedlu w pobliżu ul. Abrahama we Władysławowie. Sąsiedzi zawiadomili policję, że przy schodach leży ranny mężczyzna. Na miejscu zjawili się funkcjonariusze i karetka pogotowia. Ranny trafił do szpitala w Wejherowie, jednak tam zmarł z powodu obrażeń głowy.  – Początkowo zakładaliśmy, że był to nieszczęśliwy wypadek, bo mieszkaniec Władysławowa miał obrażenia głowy, które mogły powstać przy upadku i uderzeniu o chodnik – mówi aspirant Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. – Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu 51-latka był jednak  udział osób trzecich – wyjaśnił. Policja ujawniła także, że zatrzymała we Władysławowie 23-letniego mężczyznę podejrzanego o to brutalne pobicie.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. kaka pisze:

    znalam go… tego 23-latka.. bardzo miły był

Dodaj komentarz