Zdobądź nawet 1500zł na realizację swojego pomysłu

02 czerwca 2015r. | Drukuj

Do 1500zł na projekty ze sfery pożytku publicznego można uzyskać dzięki dodatkowemu naborowi wniosków, który prowadzi Stowarzyszenie EDUQ w ramach Funduszu Akumulator Społeczny. Trzeba się spieszyć – wnioski przyjmowane są do 5 czerwca.

mat. prasowe

mat. prasowe

Nabór prowadzony jest na terenie powiatu lęborskiego, wejherowskiego oraz puckiego. W ramach konkursu można ubiegać się o jeden z następujących rodzajów dotacji: minigrant do 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego oraz grant do 1500 zł na projekt ze sfery pożytku publicznego.

2 czerwca o godz. 15:30 w biurowcu ZWAR przy ul. Krzywoustego 1 pokój 108 w Lęborku, odbędzie się spotkanie informacyjne nt. dodatkowego naboru.

Zakres zadań, które mogą być realizowane z grantów uzyskanych z Funduszu Akumulator Społeczny jest bardzo szeroki. Mogą to być imprezy integracyjne, turnieje sportowe, wyjazdy edukacyjne, konferencje, wystawy oraz wszelkie inne zadania określone w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek za pośrednictwem systemu on-line, który dostępny jest pod adresem www.witkac.pl. Dodatkowy nabór trwa do 5 czerwca do godz. 12:00. Projekty mogą być realizowane w okresie od 8 czerwca do 30 listopada 2015. Projekty na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska mogą być realizowane od 8 do 29 czerwca 2015r. Wnioski przewidujące realizację projektów na terenie gminy miasta Lęborka złożone muszą być przez grupy nieformalne, których członkowie są w wieku 13-30 lat.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie: www.eduq.pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem EDUQ przez e-mail [email protected] oraz tel. 59 726 09 24 oraz 728 945 959


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze