Ukradł biżuterię w lombardzie

17 kwietnia 2015r. | Drukuj

Patrol policjantów w Słupsku zatrzymał uciekającego mężczyznę, który kilka minut wcześniej ukradł złotą biżuterię z jednego z miejscowych lombardów. Sprawcą okazał się 26-letni słupszczanin. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, za które teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

– Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu II ze Słupska, wieczorem w centrum miasta zauważyli dwóch szybko biegnących mężczyzn. Na widok radiowozu jeden z nich, biegnący jako pierwszy próbował zmienić kierunek ucieczki. Policjanci natychmiast podjęli pościg i po kilkudziesięciu metrach mężczyzna był już w rękach mundurowych. Okazało się, że to 26-letni słupczanin. Mężczyzna ten uciekał przed sprzedawcą jednego z miejscowych lombardów, gdzie jak się okazało kilka minut wcześniej ukradł złotą biżuterię o wartości ponad trzech tysięcy złotych – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Policjanci w trakcie kontroli osobistej, w jego odzieży zabezpieczyli bransoletę i złoty łańcuszek. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu za to przestępstwo kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz