WSAiB otwiera wspólnie z GIODO nowy kierunek studiów

13 kwietnia 2015r. | Drukuj

Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych to nowy kierunek studiów podyplomowych uruchamianych przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni w porozumieniu z GIODO (Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych).

fot. WSAiB

fot. WSAiB

Porozumienie, które zostanie podpisane przez Ministra Andrzeja Lewińskiego, Zastępcę Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i prof. zw. dr. hab. Jerzego Młynarczyka, Rektora WSAiB, dotyczyć będzie, m.in. wspólnej działalności naukowo-badawczej, wydawniczej i organizacyjnej. Dzięki porozumieniu słuchacze studiów będą mieli okazję zdobyć najbardziej aktualną wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez ekspertów-praktyków.

Studia podyplomowe na kierunku Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych skierowane są do osób planujących zatrudnienie lub już pracujących w pionach ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, a także do osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach prywatnych lub instytucjach rządowych i samorządowych. Praktyczny wymiar studiów odzwierciedla program zajęć, przygotowany we współpracy z GIODO.

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi obecnie 17 kierunków studiów podyplomowych. Szczegółowych informacji o studiach udziela Dział Studiów Podyplomowych, Szkoleń i Kursów tel.  58 660 74 29, e-mail: [email protected]


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz