Nowy komendant w lęborskiej Policji

02 kwietnia 2015r. | Drukuj

Od 1 kwietnia nowym Komendantem Powiatowym Policji w Lęborku jest nadkomisarz Krzysztof Świątczak. Dotychczasowy szef lęborskich funkcjonariuszy insp. Jacek Partyka, odszedł na zasłużoną emeryturę.

KPP Lębork

KPP Lębork

W środę o godzinie 11.00 w lęborskiej komendzie rozpoczęła się uroczystość wprowadzenia nowego komendanta. Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, nadkom. Mariusz Hajduk złożył meldunek. Insp. Marian Szlinger, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku wręczył rozkaz personalny o powołaniu nadkom. Krzysztofa Świątczaka na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku.

Krzysztof Świątczak służbę w Policji rozpoczął w 1988 roku i od początku związał się z lęborską policją. Najpierw jako funkcjonariusz służby patrolowej, dzielnicowy, aby następnie swoją służbę związać z pionem kryminalnym. W latach 2005 – 2012 był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego lęborskiej komendy. Od 2012 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku.

Po odejściu na świadczenie emerytalne w lutym b.r. insp. Jacka Partyki, dzisiaj mianowany Komendant będzie nowym szefem lęborskiej policji.

Na zakończenie uroczystości, nowo mianowany Komendant podziękował obecnym na spotkaniu Naczelnikom i Kierownikom poszczególnych wydziałów za bardzo dobre wyniki zamykające miniony I kwartał b.r. i prosił przekazać podziękowania dla funkcjonariuszy, dzięki którym osiągnięcie takich wyników było możliwe.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz