W domu miał haszysz w kieszeni amfetaminę

30 marca 2015r. | Drukuj

Patrol policjantów z II Komisariatu w Słupsku zatrzymał 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Słupszczanin miał przy sobie dwa woreczki strunowe, wewnątrz których znajdowało się blisko 4 gramy amfetaminy i marihuany. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli jeszcze 6 gramów haszyszu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Słupscy policjanci na jednym z osiedli zauważyli mężczyznę w jednym z samochodów wobec którego istniało podejrzenie, że może zajmować się przestępczością narkotykową. Podczas legitymowania, a następnie przeszukania samochodu policjanci odnaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością marihuany i amfetaminy.

– Późniejsze badania testerami narkotykowymi wykazały że jest tam blisko 4 gram tych narkotyków. W wyniku dalszych czynności śledczy przeszukali mieszkanie należące do zatrzymanego już 24 latka. Tam znaleźli kostkę haszyszu o wadze ponad 6 gramów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz