Konkurs Wiedzy o Kaszubach w Bukowinie

24 marca 2015r. | Drukuj

Już po raz czwarty, w gminie Cewice odbędzie się Konkurs Wiedzy o Kaszubach „Poczuj kaszubskiego ducha” dla uczniów klas I – III. Konkurs odbędzie się 9 kwietnia 2015 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bukowinie.

fot. GK - archiwum

fot. GK – archiwum

Mali uczestnicy konkursu ze szkół w gminie Cewice wezmą udział w konkurencjach sprawdzających ich wiedzę i znajomość kultury kaszubskiej, regionu i języka. W rywalizacji wszyscy wygrywają – po konkursie wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni i wyjadą na wycieczkę edukacyjną.

Zobacz także: Poczuj Kaszubskiego Ducha. Gminny konkurs w Bukowinie >>

Zobacz także: Poczuli kaszubskiego ducha w Maszewie >>

Zobacz także: Wycieczka w nagrodę za udział w kaszubskim konkursie >>

Organizatorem konkursu jest Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Cewicach oraz Zespół Szkolno–Przedszkolny w Bukowinie. Konkurs został dofinansowany ze środków Gminy Cewice w ramach powierzonego do realizacji zadania publicznego – „Pielęgnowanie tradycji, dóbr kultury i promowanie kultury społeczności gminy Cewice” Konkurs dla dzieci szkół podstawowych „Poczuj kaszubskiego ducha”.


Opublikowano w: LęborkRodnô ZemiaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz