Z Koszalina do Słupska po trzy kurtki. Kobiecie grozi 5 lat

23 marca 2015r. | Drukuj

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance województwa zachodniopomorskiego, zatrzymanej za kradzież damskich kurtek wartości 600 złotych.

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów z odzieżą. Pracownicy ochrony zauważyli klientkę, wobec której było podejrzenie, że dokonuje kradzieży. Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że sprawcą jest 38-letnia mieszkanka województwa zachodniopomorskiego. Jak ustalili śledczy, kobieta będąc w przymierzalni pozbyła się klipsów alarmu z wybranej przez siebie odzieży, a następnie mijając linię kas usiłowała opuścić sklep.

– Policjanci przeglądając monitoring galerii ustalili, że zatrzymana 38-latka ma na swoim koncie dwie inne kradzieże w tym samym kompleksie handlowym. Kierownik sklepu wycenił straty łączne na blisko 600 złotych – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Koszalinianka usłyszała już zarzuty. Funkcjonariusze ustalać teraz będą czy zatrzymana mogła mieć związek z innymi zdarzającymi się w tej galerii podobnymi przestępstwami – dodaje rzecznik.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Roman pisze:

    głupia. trzeba było ukraść milion, to byłaby biznesmenem, a tak została złodziejką za parę groszy.

Dodaj komentarz