Gimnazjaliści zagrali o puchar wójta Potęgowa

17 marca 2015r. | Drukuj

W Zespole Szkół w Potęgowie cztery drużyny z trzech powiatów (powiat słupski – Potęgowo, miasto Słupsk – Gimnazjum nr 5, powiat bytowski – Tuchomie i powiat lęborski – Wicko ) zmierzyły się w turnieju piłki ręcznej chłopców. Turniej został oficjalnie otwarty przez Wójta Gminy Potęgowo – Dawida Litwina.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Walka na boisku była bardzo wyrównana. Jednak najlepsi okazali się gimnazjaliści ze Słupska zdobywając I miejsce w turnieju. II miejsce wywalczyli chłopcy z Gimnazjum w Potęgowie. III miejsce zajęło Gimnazjum z Tuchomia, a IV miejsce chłopcy z Gimnazjum w Wicku.

Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji i walki fair play. Emocjom nie było końca, bo taka jest właśnie piłka ręczna. Zawodnicy mogli liczyć na doping kibiców – uczniów i nauczycieli ZS w Potęgowie.

Turniej sfinansowany został ze środków pozyskanych przez UKS „Zefir” w ramach otwartego konkursu na realizację zadań pożytku publicznego.

 Tekst: Tamara Kaśnicka

Galeria


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz