Zboczeniec grasuje w Słupsku. Policja prosi o pomoc

13 marca 2015r. | Drukuj

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na poniższym filmie. Mężczyzna ten podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej komendy miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112, funkcjonariusze zapewniają dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

 

fot. archiwum

fot. archiwum

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa „doprowadzenia do innej czynności seksualnej”. Do tego zdarzenia doszło 9. marca w Słupsku około godziny 17.45 w rejonie ulicy Tuwima. Śledczy ustalili, że podejrzewanym jest mężczyzna, którego wizerunek znajduje się na zamieszczonym filmie – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz