Potęgowo: okradli swojego sąsiada

11 marca 2015r. | Drukuj

Policjanci z Potęgowa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 23 lat, którzy włamali się do swojego sąsiada, kradnąc warte ponad 1500 złotych elektronarzędzia. Śledczy odzyskali cześć przedmiotów. Złodzieje ukryli je w skrytkach w pobliskim lesie.

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z posterunku w Potęgowie otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców tej gminy o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego i kradzieży wartych ponad 1500 złotych elektronarzędzi. Policjanci zajmując się tą sprawą ustalili, że najprawdopodobniej związek z kradzieżą mają dwaj mieszkańcy tej miejscowości – sąsiedzi pokrzywdzonego. 21 i 23 latek zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania.

– Podczas rozmowy z policjantami twierdzili, że część elektronarzędzi sprzedali przygodnym osobom, a część ukryli w pobliskim lesie. Obydwaj zatrzymani zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty włamania. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Teraz policjanci ustalają czy podejrzani mają na swoim koncie inne podobne przestępstwa oraz paserów, którzy kupili skradzione narzędzia.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz