Łukasz Jarosiewicz w Kolejarzu Stróże

17 stycznia 2011r. | Drukuj

Łukasz Jarosiewicz, zawodnik, który podczas rundy jesiennej grał dla czwartoligowego Pomorza Potęgowo zmienia barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą został pierwszoligowy Kolejarz Stróże, który po pierwszej części sezonu plasuje się na 15. miejscu na zapleczu ekstraklasy.

Piłkarze z niewielkiej miejscowości spod Nowego Sącza są tegorocznym beniaminkiem pierwszej ligi i ich głównym celem jest utrzymanie zespołu w tej klasie rozgrywkowej. Pomóc ma im w tym Jarosiewicz, który przymierzany jest do gry w środku pola.

Trenerem Kolejarza jest Marek Motyka, który poznał się na talencie Łukasza przed kilkoma laty podczas jego gry w stołecznej Polonii. Zmiana klubu przez zawodnika pochodzącego z Ustki osłabiła znacznie siłę walczącego o awans do trzeciej ligi zespołu Pomorza, jednak mamy nadzieje, że znajdą się godni następcy Łukasza i drużyna z Potęgowa na wiosnę będzie prezentowała się równie dobrze co jesienią.


Opublikowano w: Rekreacja i sport
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Dawid pisze:

    mamy nadzieję ze POMORZE wywalczy awans do III ligi. Dobra praca trenera i zaangażowania piłkarzy na pewno zaowocuje :) wiosna będzie zdecydowanie cięższa aniżeli jesień ale….. boisko zweryfikuje wszystko…

Dodaj komentarz