Na Bałtyku zaginęli dwaj rybacy

17 stycznia 2011r. | Drukuj

Statek ratowniczy SAR, samolot Straży Granicznej i kilka kutrów przez cały dzień szukało na Bałtyku dwóch rybaków, którzy rano małą łodzią wypłynęli w morze z Rewala. Mężczyzn nie odnaleziono.

fot. D.Przysiwek

Dwaj mężczyźni wypłynęli w morze z plaży w Rewalu około godziny 6 rano. Świadkowie twierdzą, że rybacy popłynęli małą łodzią wiosłową, by zebrać sieci – zaledwie 300 m od brzegu. Od tej pory nikt ich nie widział, a na brzegu nie ma ich łodzi. Trwające od kilkunastu godzin poszukiwania rozszerzono nawet w kierunku sąsiednich miejscowości – rybaków szukano na obszarze  ponad 7 mil morskich. Temperatura wody w morzu wynosiła dziś od 3-5 stopni. W akcji brała udział  Straż Graniczna, Straż Pożarna, płetwonurkowie oraz jednostka ratownictwa morskiego SAR z Dziwnowa. Poszukiwania z powietrza prowadził także samolot Straży Granicznej. Wieczorem ratownicy przerwali poszukiwania.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz