Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut wystawi ItedeItepe

02 marca 2015r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza w czwartek 5 marca na nowy spektakl Teatru Tańca „Jeszcze Pięć Minut” pod tytułem „ItedeItepe”. Przedstawienia rozpoczną się o godzinie 17:00 i 18:30 w kinie Fregata przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. Bilety w cenie 5 złotych dostępne są w kasie kina oraz w Centrum Informacji Turystycznej przy al. Niepodległości 6.

ttjpm

Niedokończone sprawy, niedopowiedziane zdania, urwane w połowie rozmowy… Nie raz zadane pytanie: co by było gdyby…?  Wypadkowa tych sytuacji stała się inspiracją do pracy nad najnowszym spektaklem Teatru Tańca „Jeszcze Pięć Minut”. Choreografki zaproszą widzów do świata, w którym panuje iluzja, czasami sny, a niekiedy marzenia, które mieszają się z rzeczywistością. W świecie tym brak oczywistych scenariuszy, żadna historia nie musi mieć jednego zakończenia, a następujące po sobie obrazy wydają się pozornie nie mieć ze sobą nic wspólnego.

Obrazy ukazywane w tym spektaklu mogą być chwilą z życia każdego z widzów. Jest to obraz zobaczony ukradkiem, przez chwilę, a skutek nie zawsze jest wynikiem przyczyny. Otwarta struktura spektaklu pełna jest wielokropków, pozostawia widzom przestrzenie do zagospodarowania, miejsca na ich własne dopowiedzenia.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz