Ukradł szkatułkę z pieniędzmi dla ubogich, bo chciał kupić dopalacze

27 lutego 2015r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który w jednym z miejscowych Kościołów ukradł wartą ponad 500 złotych szkatułkę z pieniędzmi dla ubogich. Złodziejem okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Dębnica Kaszubska. Mężczyzna, trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

fot. policja

fot. policja

O kradzieży szkatułki na ofiarę dla ubogich, zawiadomił słupskich policjantów ksiądz jednej z parafii Kościoła osiedla Niepodległości.

– Mężczyzna wychodził z terenu Kościoła i trzymał pod pachą szkatułę, taką samą jak ta znajdująca się w Kościele, do której wierni składają ofiarę dla ubogich. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci. W pobliżu Kościoła funkcjonariusze zastali wskazywanego mężczyznę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Dębnica Kaszubska – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – W trakcie rozmowy z policjantami sprawca przyznał się, że jest pod wpływem dopalaczy i ukradł szkatułę gdyż chciał uzyskać pieniądze na zakup tych środków.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz