Kurs Tańca Towarzyskiego dla dzieci w Słupskim Ośrodku Kultury

27 lutego 2015r. | Drukuj

Już 4 marca w Słupskim Ośrodku Kultury rozpoczyna się nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla dzieci. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników w wieku od 6 do 10 lat. W jego trakcie dzięki zrównoważonemu połączeniu nauki i zabawy uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności podczas rozweselających i relaksujących spotkań z muzyką i tańcem.

fot. wikimedia

fot. wikimedia

– Zajęcia dla najmłodszych to nie tylko nauka tańca to również zabawa poprzez mieszankę ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury. – Nauka tańca, ma przede wszystkim sprawiać przyjemność oraz dawać radość z samego faktu tańczenia, ma również uczyć wyrażania emocji poprzez ruch.

Dzięki nauce tańca twoje dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Instruktorzy pracują nad koordynacją ruchową oraz poprawiają koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 60 zł.

Pierwsze zajęcia odbędą się w 4 marca o 17.00 (przypominamy o wygodnym stroju, obuwiu zmiennym i wodzie).


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz