Wystawa fotografii Anny Klinkosz

20 lutego 2015r. | Drukuj

Dla tych wszystkich, których aparat przyprawia o szybsze bicie serca zapraszamy na wystawę fotografii Anny Klinkosz pt. „Morskie Opowieści” do Teatru Rondo. Wystawa jest czynna od wczoraj, wstęp wolny.

mat. prasowy

mat. prasowy

– Obecnie eksperymentuje i ciągle poszukuje, bo… jeśli ma się w zanadrzu aparat, rośnie ciekawość świata. A jeśli człowiek jest ciekawy, to więcej widzi i ma ochotę więcej wiedzieć. Życie staje się ciekawsze, mniej monotonne, mniej zwyczajne, szare nudne – mówi Anna Klinkosz.

Anna Klinkosz – urodzona w Zamościu, absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu – z wykształcenia geodeta z zamiłowania fotografik. Obecnie mieszka w Koszalinie. Członek rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej z tytułem AFRP, AFIAP, członek Fotoklub „Zamek” w Szczecinie, oraz Stowarzyszenia Marynistów Polskich Oddział w Ustce. Fotografuje krajobraz, architekturę i ludzi. W poszukiwaniu tematów i ciekawych pejzaży wiele podróżuje. Jednak najbliższa jest jej tematyka morska i ludzie morza. Często odwiedza małe porty rybackie chwytając w obiektywie trud pracy rybaków oraz nadmorskie krajobrazy. Laureatka licznych konkursów fotograficznych. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w kraju jak i za granicą oraz kilku indywidualnych.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz