Karol Kruzel wicemistrzem Polski w kickboxingu

17 lutego 2015r. | Drukuj

W dniach 13-15 lutego w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Na zawodach stawiło się ponad 300 zawodników z całego kraju, wśród nich czołowi fighterzy z Polski. W kategorii 74kg seniorów sukces odniósł lęborczanin Karol Kruzel.

fot. Wojciech Pruski - archiwum

fot. Wojciech Pruski – archiwum

– Jak zawsze startowałem w najbardziej obsadzonej kategorii wagowej 74 kg. To był bardzo ciężki turniej, stoczyłem kilka walk z najlepszymi zawodnikami w Polsce i doszedłem do finału, w którym stanąłem na przeciw Wojciecha Niedzielskiego, v-ce mistrza świata w tej dyscyplinie i wielokrotnego mistrza Polski – relacjonuje Karol Kruzel. – Była to ciężka i wyrównana walka, ale ostatecznie wyższość pokazał Niedzielski. Cieszę się, że miałem okazję z nim zawalczyć, to bogate doświadczenie, przyda mi się w dalszej karierze – podsumowuje.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Tytuł V-ce Mistrza Polski daje Karolowi przepustkę do kadry narodowej i zaszczyt reprezentowania kraju podczas kwietniowego Pucharu Świata w Austrii.

Karol Kruzel na co dzień trenuje i studiuje w Gdańsku. Jest także trenerem kickboxingu w klubie Agoga-Gym w Lęborku.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz