O hip-hopie porozmawiają w słupskiej bibliotece

16 lutego 2015r. | Drukuj

19 lutego o godz. 9.00 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku na spotkanie z Przemysławem Kacą, autorem książki pt. „Hip-Hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży”. W trakcie spotkania Przemysław Kaca opowie o roli hip-hopu we współpracy z młodzieżą. Będzie też muzyka w wykonaniu słupskiego zespołu hip-hopowego.

fot. GK

fot. GK

Przemysław Kaca – studiuje resocjalizację i jednocześnie pracuje w placówce socjalizacyjnej z młodzieżą, która ma problemy z dostosowaniem społecznym. O swoich doświadczeniach w pracy z młodzieżą, której fascynacją jest hip-hop napisał pracę licencjacką.

Zobacz więcej: „Hip-hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży” już w sprzedaży!

Książka „Hip-Hop jako narzędzie resocjalizacji młodzieży” jest jej modyfikacją. Zawiera m.in. wywiady z młodymi hip-hopowcami i teksty ich piosenek, które opowiadają o trudnych chwilach, ciężkim dzieciństwie i różnych przygodach z prawem. Młodzi muzycy żyją hip-hopem, piszą teksty i śpiewają o tym co im w duszy gra.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz