Policjanci przejęli 156 krzaków marihuany

13 lutego 2015r. | Drukuj

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej i słupskiej komendy miejskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 36 i 37 lat, podejrzanych o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Obaj zatrzymani to mieszkańcy powiatu słupskiego w trakcie przeszukań kryminalni zabezpieczyli 156 krzaków marihuany i 100 gramów gotowego narkotyku.

Fot. Policja

Fot. policja

–  36-latka policjanci zatrzymali w domu, w którym uprawiał marihuanę. Mężczyzna był zaskoczony nie stawiał oporu. Kryminalni zabezpieczyli 156 krzaków konopi indyjskich i urządzenia służące do naświetlania, nawadniania i wentylacji. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli jeszcze 100 gramów gotowego narkotyku – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Następnego dnia policjanci zapukali do drzwi mieszkania drugiego z podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzny. 37-latek dziś będzie przesłuchany.

Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy marihuany.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz