Walentynki w wejherowskim Muzeum

11 lutego 2015r. | Drukuj

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wraz z Nadmorską Grupą Fotograficzną zapraszają 14 lutego na wieczór walentynkowy w budynku Muzeum.

mat. prasowe

mat. prasowe

14 lutego w wejherowskim Muzeum odbędzie się wystawa fotografii zatytułowanej „Miłość wśród zwierząt”. Wystawa pokazuje, że pomiędzy zwierzętami również tworzą się różnego rodzaju bliskie relacje, których nie zawsze dostrzegamy. Czasami warto zatrzymać się i przyjrzeć temu zjawisku.

Autorami wystawy, która powstała dzięki współpracy i wsparciu Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, są członkowie Nadmorskiej Grupy Fotograficznej. Stowarzyszenie to tworzą entuzjaści fotografii, chcący wspólnie rozwijać i doskonalić umiejętności związane z fotografią.

Jednym z celów Grupy jest pokazanie piękna okolic powiatów wejherowskiego i puckiego. Rezultatem organizowanych plenerów oraz konkursów są wystawy popularyzujące nasz region.

Od 2011 roku Nadmorska Grupa Fotograficzna stworzyła wystawy o różnorodnej tematyce m.in. Misteria Kaszubskie, architekturę sakralną miast: Redy, Rumi i Wejherowa, 45 lat miasta Redy, Małe Trójmiasto Kaszubskie nocą, obiekty industrialne: zakładów ciepłowniczych OPEC i KOKSIK oraz PEWIK-u z oczyszczalnią ścieków oraz stacjami uzdatniania wody, przyrodę.

Walentynkowa wystawa fotografii odbędzie się  14 lutego o godz. 18.00 w wejherowskim Muzeum przy Zamkowej 2a. W programie jest również koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Agnieszki Kostenckiej i Andrzeja Marczyńskiego oraz erotyki Adama Dąbrowy-Klein. Wstęp wolny.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz