Muzyka, malarstwo oraz poezja marynistyczna, czyli Festiwal Łajba 2015

11 lutego 2015r. | Drukuj

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku zaprasza do wzięcia udziału w XIX Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015” oraz w towarzyszącym mu XIV Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2015” o tematyce morskiej i marynistycznej. Festiwalowi patronuje po raz trzeci senator Kazimierz Kleina oraz Gazeta Kaszubska.

fot. Beata Grądzka

fot. Beata Grądzka

Festiwal odbędzie się 28 marca w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B. Podczas finału wręczone zostaną również nagrody przyznane laureatom XIV Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

– Celem Festiwalu jest kultywowanie i krzewienie tradycji związanych z morzem i marynistyka na terenie Pomorza – mówi Paweł Dajer, dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9. – „Łajba” to przedsięwzięcie na dużą skalę, w które angażuje się wiele instytucji związanych z morzem, a także senator Kleina, który po raz trzeci objął patronatem Festiwal.

Zobacz więcej: Łajba 2014. Moc muzyki szantowej

Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do 27 lutego 2015 na adres organizatora. Na kopercie należy umieścić dopisek: „Łajba 2015 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

W razie jakichkolwiek pytań podajemy także kontakt do Anny Butryn (Festiwal Piosenki Marynistycznej – [email protected]), Jolanty Porady (Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – [email protected]) oraz do Iwony Poźniak (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski – [email protected]).

Regulaminy poszczególnych konkursów oraz karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz