Policjanci zatrzymali pijanego z czterema zakazami sądowymi

09 lutego 2015r. | Drukuj

Prawie trzy promile alkoholu , złamanie czterech zakazów sądowych, to przestępstwa, które popełnił 26-letni mieszkaniec powiatu słupskiego zatrzymany przez słupskich policjantów. Sprawca  po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

fot. policja

fot. policja

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku został poinformowany przez mieszkańca tego miasta że spod jednego z marketów odjeżdża dostawczy samochód kierowany prawdopodobnie przez pijanego mężczyznę. Świadek relacjonując dyżurnemu , jechał za obserwowanym pojazdem i na bieżąco informował dyżurnego o kierunku jazdy. Natychmiast dyżurny skierował w tamtym kierunku patrole.

– Opisywany pojazd zatrzymany został w centrum miasta. Znajdujący się za kierownica mężczyzna okazał się 26-letnim mieszkańcem powiatu słupskiego. W trakcie interwencji policjanci sprawdzili stan trzeźwości tego mężczyzny. Urządzenie do badania zawartości alkoholu w organizmie wykazało blisko 3 promile. – Okazało się także, iż mężczyzna ma orzeczone wyrokiem sądu cztery zakazy kierowania pojazdami, w tym jeden aktywny do 2016 roku – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz