„Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”. Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody

23 stycznia 2015r. | Drukuj

Do końca stycznia można zgłaszać swój udział do największego w naszym regionie konkursu dla plastyków amatorów. W tegorocznej VII edycji konkursu „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości” przyznanych zostanie aż 8 nagród, ufundowanych przez władze samorządowe, stowarzyszenia twórcze, szkoły i darczyńców prywatnych.

mat. prasowy

mat. prasowy

– „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości” adresowany jest do artystów ze Słupska i całego województwa pomorskiego. Jego celem jest ukazanie niezwykłego potencjału oraz niespożytego talentu tkwiącego w twórcach z naszej ziemi. Dodatkowo wystawa pokonkursowa daje szanse na ocenę stanu, dorobku i tendencji w rozwoju amatorskiego ruchu plastycznego – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Jury wybierze najlepsze, w tym roku prace, z pośród ponad setki dzieł rzeźbiarskich i malarskich, które rokrocznie nadsyłane są do Słupskiego Ośrodka Kultury. Na twórców najlepszych dzieł czekają nagrody.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie twórcy nieprofesjonalni w tym młodzież od 16 lat. Warunkiem jest dostarczenie 1 – 2 prac w zakresie malarstwa lub rzeźby o dowolnej tematyce w terminie do końca stycznia 2015 roku na adres: Słupski Ośrodek Kultury, 76-200 Słupsk, ul. Braci Gierymskich 1.

Pliki do pobrania

Karta zgłoszenia

Regulamin

Organizatorami VII edycji „Niekontrolowanego Obszaru Wrażliwości” są Słupski Ośrodek Kultury, Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego oraz Stowarzyszenie Obszar Wrażliwości Artystycznej, przy współudziale Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Słupsku, Starostwa Powiatowego w Słupsku, Akademii Pomorskiej w Słupsku i Liceum Plastycznego w Słupsku.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze