„Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”. Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody

23 stycznia 2015r. | Drukuj

Do końca stycznia można zgłaszać swój udział do największego w naszym regionie konkursu dla plastyków amatorów. W tegorocznej VII edycji konkursu „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości” przyznanych zostanie aż 8 nagród, ufundowanych przez władze samorządowe, stowarzyszenia twórcze, szkoły i darczyńców prywatnych.

mat. prasowy

mat. prasowy

– „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości” adresowany jest do artystów ze Słupska i całego województwa pomorskiego. Jego celem jest ukazanie niezwykłego potencjału oraz niespożytego talentu tkwiącego w twórcach z naszej ziemi. Dodatkowo wystawa pokonkursowa daje szanse na ocenę stanu, dorobku i tendencji w rozwoju amatorskiego ruchu plastycznego – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Jury wybierze najlepsze, w tym roku prace, z pośród ponad setki dzieł rzeźbiarskich i malarskich, które rokrocznie nadsyłane są do Słupskiego Ośrodka Kultury. Na twórców najlepszych dzieł czekają nagrody.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie twórcy nieprofesjonalni w tym młodzież od 16 lat. Warunkiem jest dostarczenie 1 – 2 prac w zakresie malarstwa lub rzeźby o dowolnej tematyce w terminie do końca stycznia 2015 roku na adres: Słupski Ośrodek Kultury, 76-200 Słupsk, ul. Braci Gierymskich 1.

Pliki do pobrania

Karta zgłoszenia

Regulamin

Organizatorami VII edycji „Niekontrolowanego Obszaru Wrażliwości” są Słupski Ośrodek Kultury, Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego oraz Stowarzyszenie Obszar Wrażliwości Artystycznej, przy współudziale Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Słupsku, Starostwa Powiatowego w Słupsku, Akademii Pomorskiej w Słupsku i Liceum Plastycznego w Słupsku.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz