Nieznane zespoły i piosenki. Kolejne spotkanie w Klubie Czarnego Krążka

19 stycznia 2015r. | Drukuj

Dlaczego rock i progresywna muzyka dominowała w latach 70-tych  i 80-tych, mimo że było to wbrew woli władzy? A po transformacji, w warunkach wolności zainteresowanie rockiem progresywnym wyraźnie osłabło? Czy zniknie całkiem?

fot. GK

fot. GK

Na te i wiele więcej pytań poznacie Państwo odpowiedź już 22 stycznia o godz. 17.00 w Klubie Czarnego Krążka w słupskiej bibliotece przy ul. Grodzkiej 3. Wstęp wolny.

– Spotkanie poprowadzi Andras Asztalos, który kolejny raz – tym razem w nieco zmienionej formie i z nowymi utworami – przybliży proces narodzin i schyłek muzyki rockowej nad Dunajem – mówi Agnieszka  Wardowska-Pucułek ze słupskiej biblioteki.

Andras Asztalos były dyplomata Ambasady Węgierskiej w Warszawie. Po przejściu na emeryturę przeprowadził się do Słupska. Wciąż aktywnie uczestniczy w szeroko pojętej kulturze węgierskiej. Stały wolontariusz corocznych imprez Dni Kultury Węgierskiej organizowanych w Słupsku oraz wolontariusz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz