Spektakl „Kugle mugle” w słupskim teatrze

19 stycznia 2015r. | Drukuj

Miłośników teatru ale także kuglarstwa i sztuki cyrkowej zapraszamy 24 stycznia o godz. 18.00 do Teatru Rondo, gdzie zaprezentowany zostanie spektakl Grupy Teatralnej „Gwiżdże”, zatytułowany „Kugle mugle”.

fot. Małgorzata Dwulit

fot. Małgorzata Dwulit

To spektakl, w którym Grupa teatralna „Gwiżdże” podjęła próbę połączenia technik kuglarskich z teatrem. Kuglarze tworzą kolorowy świat, przez który wędruje bohater przedstawienia i jak każdy z nas poszukuje tego co w życiu najważniejsze. Wędruje przez różne światy i dopiero spotkanie z drugim człowiekiem nadaje jego życiu sens.

Przedstawienie zostało już wyróżnione na 45. Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach, VII Salezjańskim Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym, IV międzynarodowym festiwalu Teatralna Elipsa Kreatywności w Policach oraz zdobyło I nagrodę na V Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych – Trybuna Teatru w Piotrkowie Trybunalskim.

Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz