English Cafe. Darmowa nauka języka angielskiego w Słupsku

12 stycznia 2015r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza wszystkich chętnych na darmowe kursy z języka angielskiego. Zajęcia dla dorosłych odbywają się w każdą środę o godz. 16.40, a dla dzieci w czwartki o godz. 16.00. Zajęcia są całkowicie darmowe.

mat. prasowy

mat. prasowy

Obecnie prowadzone są zajęcia dla osób na poziomie początkującym – przy odpowiedniej ilości chętnych możliwe jest utworzenie grupy średnio-zaawansowanej.

Zajęcia mają charakter praktyczny. Gramatyka ograniczona jest do minimum, a kurs obejmuje tematyczne konwersacje i zwroty. Na miejscu jest możliwość wypicia kawy lub herbaty.

Dzieci w wieku 6 – 9 lat organizatorzy zapraszają na naukę angielskiego poprzez zabawę. W bibliotece znajduje się także kurs komputerowy dla uczniów szkół podstawowych.

Kontakt:

Filia nr 11 / ul. Hubalczyków 8, Słupsk,  tel.: (59) 842 13 54, e-mail: [email protected]


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
 1. Mariusz pisze:

  Na początek, doskonałym rozwiązaniem jest nauka słówek.

  Zapraszam do testowania darmowego kursu angielskiego na platformie edukacyjnej
  http://oxword.pl/

  Nauka słówek angielskich szybko i skutecznie. Kurs dostępny jest dla dzieci i dla dorosłych po kliknięciu
  http://oxword.pl/produkt/darmowy-kurs-slowek-angielskich/

  Jeśli link nie działa przekopiuj go do przeglądarki, przejdziesz wprost do zamówienia darmowego kursu angielskiego online. Jeśli Ci się spodoba, wówczas możesz zakupić pełny kurs słówek angielskich w cenie od 57 zł za miesiąc.

  Zapraszam

Dodaj komentarz