„Kolumbia solo” w Miejskiej Bibliotece w Lęborku

08 stycznia 2015r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku zaprasza miłośników podróży na pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu „Ciekawi świata”. O swoich przygotowaniach do wyprawy,  przebiegu podróży i kolumbijskich przygodach opowie Aleksandra Wołocznik. Spotkanie odbędzie się w piątek, 9 stycznia o godz. 18:00 w klubie biblioteki.

fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

Aleksandra Wołocznik to wielka fanka podróży, miłośniczka Ameryki Południowej, ma za sobą trzy indywidualne podróże do tego kontynentu. Wraz z przyjaciółką zwiedziła Argentynę, Chile i Peru, po to, aby w końcu zdecydować się na samotną podróż do Kolumbii.

W Kolumbii spędziła trzy tygodnie listopada 2014r. W tym czasie samotnie przeczesywała plantacje kawy, doliny palmowe, zwiedzała maleńkie puebla, wybrała się na mecz piłki nożnej, spacerowała brzegiem Morza Karaibskiego, odkrywała piękne zakamarki Cartageny – perły kolonialnej architektury. W trakcie podróży stale towarzyszyły jej ogromna ciekawość świata, pozytywne nastawienie do ludzi, otwarty umysł, przezorność oraz wolność. Z dnia na dzień planowała kolejne przystanki swojej podróży.

Ola Wołocznik pochodzi z Lęborka. Od 5 lat mieszka na Mazowszu, pracuje w Warszawie, związana z branżą hotelarską oraz organizacjami pozarządowymi. Szczęśliwa żona.

Tradycyjnie na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek oraz aromatyczna herbata kolumbijska i kawa.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz