Włamywał się do samochodu. Zatrzymali go Policjanci

29 grudnia 2014r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który włamał się do samochodu na jednym z osiedlowych parkingów. Sprawca wszedł do pojazdu przez bagażnik, a następnie ze schowka ukradł 600 złotych.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Dyżurny Komendy Policji w Słupsku otrzymał telefoniczne zgłoszenie o podejrzanym zachowaniu na jednym z osiedlowych parkingów samochodowych. Zgłaszającego interwencję świadka obudził hałas przed blokiem. Obserwując parking, zauważył mężczyznę, który próbował dostać się do osobowym volkswagena. Mężczyzna ten najpierw szarpał drzwi od samochodu, aby za chwilę wejść do jego wnętrza przez bagażnik.

– Funkcjonariusze zauważyli oddalającego się od samochodu mężczyznę i natychmiast go zatrzymali. Jak się okazało 47 letni mieszkaniec Słupska, zaskoczony widokiem policjantów nie potrafił wytłumaczyć swojej obecności w tym miejscu. Podczas jego przeszukania policjanci potwierdzili, że włamał się do volkswagena skąd ukradł znajdujące się w schowku pieniądze w kwocie 600 złotych – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna był trzeźwy i trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz