BIBLOTERIA w Bibliotece. Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody

17 grudnia 2014r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku organizuje specjalną noworoczną BIBLOTERIĘ, czyli zabawę dla swoich użytkowników! W zabawie może wziąć udział każdy kto jest czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku i posiada kartę „Z Biblioteką do Kultury”.

fot. GK

fot. GK

Wystarczy w dniach od 16 grudnia do 10 stycznia skorzystać z usług Biblioteki: wypożyczyć książkę lub płytę, przyjrzeć czasopisma lub portale internetowe, zasięgnąć informacji na dowolny temat.

Następnie wypełnić specjalny los, na którym należy podać swoje imię, nazwisko, telefon oraz e-mail, a następnie odpowiedzieć na pytanie – „Za co lubisz Bibliotekę?”. Wypełniony już los wrzucić do specjalnej skrzynki przygotowanej w Wypożyczalni Głównej lub w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

Losowanie nagród odbędzie się 12 stycznia, wtedy też organizatorzy opublikują na stronie biblioteki listę nagrodzonych osób. Wręczenie nagród odbędzie się 15 stycznia.

BIBLOTERIA odbywa się dzięki wsparciu instytucji i firm będących Partnerami Biblioteki w programie „Z Biblioteką do Kultury”. Upominki ufundowali między innymi:

  • Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku
  • Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
  • Klubokawiarnia Kafeina
  • Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
  • Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku
  • Księgarnia Ratuszowa
  • Restauracja Słupskie Smaki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w noworocznej zabawie z Biblioteką!


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz