Pracownia świętego Mikołaja

16 grudnia 2014r. | Drukuj

20 grudnia o godz. 16.00 Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zmieni się w Pracownię Świętego Mikołaja. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej, twórczej zabawy. Warsztaty, konkursy, świąteczne przysmaki, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele, wiele innych atrakcji czeka na wszystkich gości, którzy odwiedzą Pracownię już w najbliższą sobotę. Wstęp wolny.

fot. sprytnamamablog.com

fot. sprytnamamablog.com

Wielką atrakcją dla dzieci będzie zapewne spotkanie ze Mikołajem, który specjalnie dla nich otworzy w Pracowni swoje biuro. Będzie można w nim napisać list, zwierający listę wszystkich wymarzonych prezentów, jakie powinny znaleźć się w tym roku pod choinką. Listy trafią następnie do specjalnej mikołajowej skrzynki życzeń.

– W sobotę w Pracowni będzie można także stworzyć własnoręczne prezenty i ozdoby. Pod okiem instruktorek, goście uszyją świąteczne przytulanki. Można będzie też wrócić do domu z unikalnymi ozdobami świątecznymi z brzozy, bombkami z siana, brzozy czy w technice decupage – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Przez cały czas towarzyszyć będzie świąteczna atmosfera, kolędy, gorąca herbata i ciasteczka pieczone na miejscu. Dla tych, którzy nie zdążą stworzyć dla siebie wystarczającej ilości ozdób i prezentów, organizatorzy przygotowali specjalny świąteczny kiermasz.

O godz. 18.00 odbędzie się wspólne dekorowanie choinki przed Pracownią Ceramiczną, która następnie rozbłyśnie światłami dla wszystkich mieszkańców Słupska.

Sobotnie wydarzenie będzie równocześnie podsumowaniem całorocznego projektu „W tym roku zakochaj się w SOK-u”. Z tej okazji zobaczyć będzie można wystawę plakatów Kasi Tomasiak, które towarzyszyły temu przedsięwzięciu.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz