Widok tańczącej pary przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Ten kurs jest dla Ciebie!

15 grudnia 2014r. | Drukuj

Jeżeli zawsze marzyliście by wraz z drugą osobą zanurzyć się w rytmie tańca, pokazać sobie i znajomym, że macie w sobie tę gorączkę to nie pozostaje nic innego jak zapisać się na najbliższy Kurs Tańca Towarzyskiego.

fot. SOK

fot. SOK

12 stycznia Słupski Ośrodek Kultury rozpoczyna kolejną edycję Kursu Tańca Towarzyskiego dla początkujących, w czasie którego pod okiem doświadczonej instruktor, w odpowiednim dla siebie tempie nauczycie się tańców: latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive), standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango) i użytkowego (salsa). Dowiecie się jak efektywnie prowadzić partnerkę oraz jak współpracować z partnerem. Przede wszystkim jednak wspaniale spędzicie czas i odkryjecie niezwykłą radość jaką daje taniec!

Grafik zajęć:

  • Poniedziałki godz. 19.30 (zajęcia trwają 75 min.)
  • Środa godz. 19.30 (zajęcia trwają 75 min.)

Wszystko to w gronie osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie. Jeżeli nie czujecie się pewnie na parkiecie to czas najwyższy aby to zmienić, odwiedzić Słupski Ośrodek Kultury, zobaczyć i przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Informacje szczegółowe i zapisy: w sekretariacie SOK tel. 059/845-64-41 oraz [email protected]


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz