W Lęborku odbędzie się jarmark świąteczny

04 grudnia 2014r. | Drukuj

17 grudnia na Placu Pokoju w Lęborku rozpocznie się jarmark świąteczny. Kiermasz potrwa pięć dni. Każdy zainteresowany może wziąć udział w wydarzeniu.

nadesłane/Asia S.

nadesłane/Asia S.

Wystawcy powinni przygotować stoiska z produktami związanymi ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, zwłaszcza tradycyjnymi produktami, wyrobami rękodzieła artystycznego, świątecznymi stroikami itp. Zainteresowani udziałem w jarmarku muszą zgłosić się do 10 grudnia do organizatora kiermaszu czyli do LOT-u pod nr tel. 601 825 206, na adres e-mailowy [email protected] lub osobiście w punkcie IT w budynku dworca PKP pon-pt., w godz. 9.00-17.00.

Po raz drugi w Lęborku stanie również szopka. Żywe zwierzęta będzie można podziwiać od nocy wigilijnej do 28 grudnia oraz dodatkowo 6 stycznia tj. w Święto Trzech Króli. W okresie świątecznym podobnie jak w roku poprzednim mieszkańcy będę mieli okazje do wspólnego kolędowania.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Kasia pisze:

    Tak?to ciekawe co tam robił facet sprzedający monety. faktycznie rękodzieło. .

Dodaj komentarz