Wielki Finał Pucharu Bałtyku w Łebie

24 listopada 2014r. | Drukuj

W najbliższy weekend  w Łebie odbędzie się Wielki Finał Pucharu Bałtyku. Impreza obejmuje dwie dyscypliny: biegi i nordic walking.

fot. CIT w Łebie

fot. CIT w Łebie

Puchar Bałtyku będzie doskonałą okazją do biegania przełajowego i chodzenia z kijkami po nadmorskich lasach i dzikiej plaży. Trasa w całości poprowadzona będzie po miękkim podłożu, po Mierzei Sarbskiej, początkowo sosnowym lasem wzdłuż jeziora Sarbsko, by później odbić w stronę plaży i w efekcie pokazać całe spektrum walorów przyrodniczych Łeby.

Do pokonania będzie 10 km, czyli dwa okrążenia. Każdy oprócz pamiątkowego medalu otrzyma również talon na dwudaniowy posiłek do odebrania w jadalni hotelu Zdrowotel Łeba. Wszyscy mają również szansę stanąć na podium, a wtedy mogą spodziewać się nagród dodatkowych: statuetek, nagród rzeczowych czy bonów pieniężnych. Po zmaganiach można będzie skorzystać z okazji i wykąpać się w Bałtyku wraz z grupą Łebskich Morsów, którzy wspierani będą przez przyjezdnych entuzjastów zimnych kąpieli.

Zapisy na imprezę kończą się 27 listopada. Pula wolnych numerów w dniu zawodów będzie wynosiła tylko 10% liczby zapisanych uczestników. Dekoracja najlepszych sportowców całego Pucharu Bałtyku odbędzie się dzień po samych zawodach.


Opublikowano w: LęborkPolecaneWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz