Marszałek Struk: zagłosujcie na Konwińskiego

24 listopada 2014r. | Drukuj

Marszałek województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk podczas  konferencji prasowej apelował do mieszkańców Słupska, aby w najbliższą niedzielę oddali swój głos na Zbigniewa Konwińskiego. Jak podkreśla marszałek, tylko człowiek, który urodził się w Słupku i zna to miasto  może od razu przystąpić do współpracy z zarządem województwa.

fot. Konrad Sosnowski

fot. Konrad Sosnowski

Podczas konferencji kandydat PO na prezydenta Słupska Zbigniew Konwiński poinformował, że złożył propozycję wspólnej koalicji dla Słupska do komitetów PIS i SPO.

– Złożyłem propozycję komitetowi PIS oraz Słupskiemu Porozumieniu Obywatelskiemu, aby powstała wspólna koalicja, która działałaby ponad podziałami partyjnymi i zaprzestałaby konfliktu na linii prezydent – rada miejska – powiedział Konwiński.

Z kolei Mieczysław Struk, marszałek województwa Pomorskiego, zachęcał do głosowania na Konwińskiego.

– Jest szansa, aby dokonać wielkiego przełomu w tym mieście. Tylko człowiek, który się tu urodził i zna to miasto na wylot może od razu przystąpić do współpracy z zarządem województwa – mówił marszałek. Dodał, że chciałby, aby słupskie muzeum stało się wizytówką tego miasto poprzez wykorzystanie kolekcji Witkacego.

Marszałek zapowiedział także przeniesienia oddziału położniczego z Ustki do Słupska w ciągu dwóch lat przy współpracy ze Zbigniewem Konwińskim.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz