Sprawdź jak działają pasy w symulatorze dachowania

21 listopada 2014r. | Drukuj

W sobotę na Placu Pokoju w Lęborku odbędzie się akcja PAT dotycząca pijanych kierowców. Na mieszkańców czekają liczne atrakcje m.in. symulator dachowania.

pat.policja.gov.pl

pat.policja.gov.pl

Grupa PAT, czyli programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”: co Ty zrobiłeś w sprawie profilaktyki uzależnień?, która rozpoczęła działalność w Lęborku od tego roku, zorganizowała akcję pod hasłem „STOP pijanym kierowcom”. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z policjantami i instruktorami nauki jazdy na temat przepisów ruchu drogowego, sprawdzić jak działają pasy bezpieczeństwa w symulatorze dachowania pojazdu oraz zobaczyć jak prowadzi się pojazd pod wpływem alkoholu poprzez symulację w alkogoglach. Zaplanowano również wiele innych atrakcji.

Początek akcji o godzinie 10.00. Tego samego dnia o godzinie 16.00 w Lęborskim Centrum Kultury Fregata wszyscy chętni będą mogli obejrzeć spektakl pt. „Julka” oparty na prawdziwej historii czternastoletniej dziewczynki, której przyczyną śmierci była brawura kierowcy. Bezpłatne bilety są do odebrania w kasie kina.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz