Wizerunek Akademii Pomorskiej jest wykorzystywany politycznie

06 listopada 2014r. | Drukuj

Wybory samorządowe odbędą się już w przyszłą niedzielę 16 listopada, każdy komitet wyborczy zabiega o głosy wyborców. Bilbordy wyborcze można spotkać na każdej ulicy i nawet… na Akademii Pomorskiej.

fot. GK

fot. GK

Na płocie tuż przy wejściu do Akademii Pomorskiej przy ul. Westerplatte wisi baner z wizerunkiem kandydata na urząd prezydenta Słupska z ramienia Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego, Andrzeja Twardowskiego. To nie koniec agitacji na uczelni, drugi baner znajduje się na płocie przy wydziale  Filologiczno-Historycznym przy ul. Arciszewskiego. Na dodatek wczoraj na pierwszym spotkaniu władz uczelni ze starostami wszystkich kierunków pojawił się temat wyborów i wątek stowarzyszenia (Słupskie Porozumienie Obywatelskie) do którego należy rektor Akademii Pomorskiej, Roman Drozd, który jednocześnie ubiega się o mandat radnego w tegorocznych wyborach.

– Zachęcano nas do wpisywania się do spisów wyborców w Słupsku, rektor osobiści nie mówił nam, że mamy głosować na stowarzyszenie do którego należy, jednak bardzo je promował – mówi student Akademii Pomorskiej (nazwisko do wiadomości redakcji). Dodaje, że zapraszano studentów w  przyszłą środę na spotkanie z Andrzejem Twardowskim, które ma odbyć się w auli uczelni.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz