Tragiczny koniec policyjnego pościgu

29 października 2014r. | Drukuj

Trzy osoby zginęły a trzy zostały ranne w wyniku wypadku do jakiego doszło wczoraj w Rekowie Dolnym. Kolejny kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów.

GK

GK

Wszystko zaczęło się jeszcze na terenie miejscowości Puck. Policjanci otrzymali informację od jednego z kierowców, że samochodem volvo może jechać nietrzeźwy kierujący. Gdy funkcjonariusze dotarli do samochodu, kierowca nie zastosował się do sygnałów świetlnych wydawanych przez policjantów i zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg.

W trakcie ucieczki 41-letni kierowca volvo na tzw. Górce Rekowskiej czołowo zderzył się ze Smartem. Zginął na miejscu. Jak się okazało nie miał prawa jazdy i posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto tuż przed tragedią ukradł paliwo ze stacji benzynowej. Zginęła również jego pasażerka oraz kierowca Smarta.

Dwoje pasażerów z volvo,  w tym kobieta w ciąży zostało rannych. Obrażeń doznał też pasażer Smarta.


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz