Gwiazdy Internetu pojawią się na Blog Forum Gdańsk

24 października 2014r. | Drukuj

W najbliższy weekend, 25-26 października, po raz piąty odbędzie się Blog Forum Gdańsk. Zaproszono m.in. Wardęgę, Jarosława Kuźniara, Karolinę Korwin-Piotrowską, Annę Muchę, Kominka oraz chińskiego dziennikarz i blogera politycznego Michaela Anti.

Sylwester Wardęga / fot. YouTube

Sylwester Wardęga / fot. YouTube

Ponad 200 blogerów i vlogerów z kraju i z zagranicy spotka się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, aby skoncentrować się na praktycznych umiejętnościach wynikających z blogowania. Jak informuje Anna Zbierska, tegoroczna edycja Blog Forum Gdańsk, będzie szansą do refleksji i podsumowania zmian, jakie zaszły w b(v)logosferze, ale również szansą do zastanowienia się nad przyszłością i rozwojem b(v)logosfery w kontekście tworzenia treści.

– Gdański Teatr Szekspirowski, w którym odbędzie się tegoroczna edycja BFGdansk, skłonił nas do analizy twórczości patrona. Słowa Williama Szekspira – Mówić to mało, trzeba mówić do rzeczy – zainspirowały do poruszenia tak ważnych tematów jak treść, osobowość i doświadczenie – tłumaczy Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta Miasta ds. Promocji, organizatora Blog Forum Gdańsk.

Zgodnie z tradycją, podczas gali kończącej tegoroczną edycję Blog Forum Gdańsk zostaną wręczone nagrody w dwóch konkursach: po raz czwarty w konkursie najlepszy Blog of Gdańsk, a po raz drugi w konkursie Blog Forum Gdańsk Award w kategoriach: Społecznie Odpowiedzialny Bloger, Wpływowy Bloger oraz Marka Przyjazna Blogerom.

Impreza jest bezpłatna, ale ma charakter zamknięty. Uczestniczyć w niej mogą wyłącznie blogerzy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia prelekcji on-line na www.blogforumgdansk.pl

Program Blog Forum Gdańsk 2014: http://www.blogforumgdansk.pl/pl/program/


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz