Podpalone auta i zaniechania prokuratury. Program „Państwo w państwie” o Słupsku

10 października 2014r. | Drukuj

Głośna sprawa podpaleń samochodów w Słupsku należących do lokalnego biznesmena Aleksandra Jacka obije się o program reporterów Polsatu. „Państwo w państwie” wyemituje swój program i w nim przedstawi sprawę podpaleń aut w Słupsku.

fot. ipla.tv

fot. ipla.tv

„Państwo w państwie” miało wyemitować program w niedzielę 28 września. Jednak ktoś z kręgu słupskiego magistratu poinformował centralę stacji o prowadzeniu w ten sposób kampanii wyborczej przez komitet Aleksandra Jacka. Program wraca i emisja odbędzie się 12 października.

Zobacz więcej: Dalszy ciąg sprawy podpaleń w Słupsku. Andrzej O. zatrzymany

– Słupsk to państwo w państwie, a więc pokazanie tych nieprawidłowości jak najbardziej leży w interesie twórców programu. Ja już kilkakrotnie deklarowałem, że nie tak bardzo zależy mi, aby zostać prezydentem – bardziej chciałbym, aby radni z naszego komitetu dostali się do samorządu – tak więc zobligowałem się, że jeśli zajdzie taka potrzeba, jestem gotów zrezygnować z prezydenta, żeby tylko nasi mieszkańcy przed wyborem – bo to jest bardzo ważny wybór, wybór na następnych kilka lat – dowiedzieli się, co tak naprawdę dzieje się w naszym mieście – podkreślił Aleksander Jacek w wypowiedzi dla Kanału 6.

Emisja programu „Państwo w państwie” odbędzie się 12 października o godz. 19.30 na antenie Polsatu.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz