Karta Dużej Rodziny także w Kępicach. Złóż wniosek i korzystaj z ulg

27 września 2014r. | Drukuj

Gmina Kępice zaprasza rodziny z co najmniej trójką dzieci do złożenia wniosku o przyznanie Karty Programu “Rodzinne Kępice” oraz Karty Dużej Rodziny. Uprawniają one do zniżek w wybranych instytucjach kultury, edukacji, sportu, sklepach, placówkach zdrowia, czy firmach.

fot. facebook / Gmina Kępice

fot. facebook / Gmina Kępice

Takie karty otrzymało już kilkadziesiąt rodzin z gminy Kępice. Dzięki takiej karcie można skorzystać m.in. z ulg w księgarni, na stołówce szkolnej, w przedszkolu gminnym, w niektórych sklepach, pizzerii Paradise czy na Akademii Pomorskiej lub w słupskiej filharmonii.

Pełna lista ulg dla osób objętych programem znajduje się na stronie internetowej gminy Kępice.

Zobacz więcej: Karta Dużej Rodziny. Złóż wniosek i uzyskaj ulgi

Aby otrzymać Kartę dużej rodziny oraz kartę Programu “Rodzinne Kępice” należy złożyć wniosek do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępicach. Wydanie karty jest bezpłatne.

Uchwalony pod koniec sierpnia przez Radę Miejską Program „Rodzinne Kępice” dla mnie osobiście nie jest działaniem pozornym. Rodziny z trójką i więcej dzieci mogą realnie oszczędzić pieniądze. Z kartą programu „Rodzinne Kępice” otrzymamy np. 7% zniżki na materiały szkolne w kępickiej księgarni czy 10% zniżki na bilety jednorazowe u przewoźnika Botrans, który regularnie kursuje na trasie Kępice – Słupsk. Ponadto jako Rada uchwaliliśmy, że posiadacz niniejszej karty w ogóle nie będzie płacił za dodatkowe godziny w kępickim przedszkolu. Lista jest o wiele dłuższa i cały czas aktualizowana. Liczę na to, że ten program realnie pomoże naszym rodzinom i będzie pozytywnym bodźcem w poprawie gminnej demografii – mówi Jan Leończuk, radny gminy Kępice.

Jednocześnie gmina Kępice zachęca firmy i instytucje z gminy Kępice oraz powiatu słupskiego do przyłączenia się do programu „Rodzinne Kępice”, wspierającego rodziny wielodzietne. Przystępując do Programu, poprzez zaoferowanie zniżek na swoje produkty lub usługi, wesprzecie Państwo rodziny wielodzietne, a ponadto zwiększycie zainteresowanie swoją ofertą.

Zobacz więcej: Akademia Pomorska przyłącza się do Programu „Karta Dużej Rodziny”

Szczegółowe informacje o udziale w Programie można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kępicach u pani Katarzyny Sobieskiej, pok. 116 lub pod numerem tel. 59 857 66 21, wew. 63.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz