Nowoczesna kuchnia kaszubska. Promocja książki

26 września 2014r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku, Wydawnictwo Region oraz Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku zapraszają na promocję książki Beaty Waśniewskiej „Nowoczesna kuchnia kaszubska”.

fot. MBP Słupsk

fot. MBP Słupsk

Spotkanie odbędzie się 1 października o godz. 17.00 w Klubie Seniora działającym w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego 2.

W programie:

  • kulinarna niespodzianka,
  • możliwość nabycia książki w atrakcyjnej cenie.

Beata Waśniewska z wykształcenia pedagog. Absolwentka liceum „Szkoły żon” na Kaszubach. Na co dzień żona, mama trójki dzieci. Od urodzenia gdynianka. Gotuje z wielką pasją, kocha swój region i jego piękno. Od ponad dwóch lat prowadzi blog kulinarny cudaismakiregionu.blox.pl, promujący kaszubski region. Jest Laureatką licznych konkursów kulinarnych w tym „Gdyński Przysmak” – wyróżnienie w 2011 r. oraz nagroda za III miejsce w 2012 r. W chwilach wolnych od gotowania lubi czytać i podróżować.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz