Płacili opłatę uzdrowiskową i zostali nagrodzeni

18 września 2014r. | Drukuj

Wzorem ubiegłych lat Ustka nagrodziła turystów, którzy zasilają budżet miasta uiszczając opłatę uzdrowiskową.

fot. ustka.pl

fot. ustka.pl

Przypomnijmy, wydział promocji i komunikacji społecznej, już po raz kolejny, był koordynatorem programu „Karnet Wakacyjny”. Karnet ten upoważniał do zniżek w wybranych punktach usługowych, handlowych i gastronomicznych. Oczywiście pod warunkiem, że jego właściciel zapłacił opłatę uzdrowiskową. Zwieńczeniem akcji było losowanie nagród wśród uczestników programu.

– W losowaniu wzięło udział prawie tysiąc karnetów. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwał burmistrz Ustki Jan Olech. Nagrodę główną, czyli telewizor LCD, wygrał Paweł Kawala z Zamościa. Angelika Matuszewska z Bydgoszczy i Joanna Szynkiewicz ze Szczecina otrzymają laptopy. Natomiast aparat fotograficzny powędruje do Agnieszki Jankowskiej z miejscowości Święta. Wśród uczestników konkursu władze Ustki rozlosowały również 15 zestawów kosmetyków. Nagrody ufundowały firmy Ziaja i Soraya – mówi Jacek Cegła, naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Miasta Ustka.

Według stanu na 15 września, z tytułu opłaty uzdrowiskowej, do kasy miasta wpłynęło w tym roku około 1,05 mln zł. Jakie będą ostatecznie wpływy z tego tytułu dowiemy się pod koniec roku. Tym bardziej, że wiele osób nie rozliczyło się jeszcze z kwitariuszy.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz