Podejrzewany o rozbój na taksówkarzu w rękach Policji

11 września 2014r. | Drukuj

Słupscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o brutalny napad na taksówkarza, do którego doszło w ubiegłym tygodniu na terenie Słupska. Sprawca nożem ranił kierowcę taksówki, okradł go i uciekł. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

fot. archiwum

fot. archiwum

We czwartek w nocy dyżurny Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na jednym z miejscowych osiedli. Na miejsce natychmiast skierowano patrole Policji. Policjanci ustalili, że sprawca zamówił kurs taksówką w jednej z miejscowych korporacji. Pod koniec trasy zaatakował kierowcę i używając noża kilkakrotnie ranił go, a następnie ukradł znajdujące się w samochodzie pieniądze.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego rozboju. Działania prowadzono wielotorowo. Jedni funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia, inni w terenie. Zabezpieczono ślady i przesłuchiwano kolejne osoby, które mogły naprowadzić na jakikolwiek ślad sprawcy.

– Działania policjantów i dobre rozpoznanie środowiska doprowadziły do wytypowania osoby mającej związek z tym przestępstwem. W poniedziałek rano śledczy weszli do jednego z mieszkań pod Słupskiem. Tam zatrzymany został 23 – letni mieszkaniec powiatu słupskiego. Mężczyzna był zaskoczony – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zebrany w sprawie obszerny materiał dowodowy wskazuje, iż zatrzymany 23- latek jest osobą podejrzewaną o dokonanie rozboju na taksówkarzu. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz