Włamał się do sklepu. Ukradł alkohol i zasnął w piwnicy

29 sierpnia 2014r. | Drukuj

Słupscy policjanci w nocy zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego ze sklepów na słupskim osiedlu. Sprawca schował się w jednej z piwnic gdzie po spożyciu skradzionego alkoholu zasnął. 23-latkowi grozi kara do 10 lat więzienia.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał w nocy zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na słupskim osiedlu. Na miejsce włamania policjant skierował patrol. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce włamania. Ustalili, że ze sklepu zginał alkohol oraz artykuły spożywcze. Śledczy przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady.

– Jednocześnie policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy włamania. W trakcie kontroli piwnic w pobliskim bloku, w jednej z nich usłyszeli chrapanie mężczyzny. Okazało się, że śpi tam 23 – latek. Przy nim policjanci znaleźli skradzione ze sklepu artykuły. Zatrzymany to wielokrotnie notowany mieszkaniec Słupska. Mężczyzna przebywa teraz w policyjnym areszcie – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz