Już wkrótce siódmy Rajd Z Kompasem

29 sierpnia 2014r. | Drukuj

Kolejny- siódmy już Rajd „Z kompasem”- odbędzie się w dniach 27-28.09 w samym sercu pięknych Kaszub – w Sierakowicach (zapisy ruszają 1 września).

fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

Krajobraz tak bardzo różny od tego, który towarzyszył nam ostatnio w Łebie. Kwintesencja Kaszub- małe lasy na piaszczystym podłożu, moc jezior, malownicze wzgórza morenowe poprzecinane dolinami rzek: Rajd „Z kompasem” za każdym razem zabierze Ciebie do najatrakcyjniejszych miejsc Pomorza.

– Pomóż nam kolejny raz pobić rekord frekwencji, przyjedź do Sierakowic, bo naprawdę warto, przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, chodź z nami poszukać ukrytych punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy! – zachęcają organizatorzy.

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla wyrypiarzy, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody.

Ponadto atrakcje towarzyszące- ognisko, pełen bufet jedzenia, występy kaszubskich zespołów.

Nie może Ciebie zabraknąć na VII Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha! Szczegóły: www.zkompasem.pl


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz