Dołącz do Arabesek! Trwa rekrutacja

26 sierpnia 2014r. | Drukuj

Słupska Grupa Taneczna „Arabeska” – jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych zespołów artystycznych w Słupsku – rozpoczyna nabór. Słupski Ośrodek Kultury zaprasza dziewczęta z pasją do tańca do rozpoczęcia swojej przygody wśród Arabesek.

fot. J.Girsa-Zimna

fot. J.Girsa-Zimna

Do grupy mogą zgłaszać się dziewczęta w wieku od 14 do 25 lat. Zespół pracuje w takich technikach tańca jak: show dance, disco dance, jazz, taniec współczesny oraz elementy tańca ludowego i rewiowego, którego piękne stroje podkreślają wdzięk układów tanecznych.

W skład SGT „Arabeska” wchodzą dziewczyny pełne wdzięku, zapału i pasji. Ten zapał i pasja sprawiają, że zespół Arabeska wciąż istnieje. Jeśli czujesz w sobie taneczną energię to „Arabeska” jest właśnie dla Ciebie!

Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne dziewczyny w każdy wtorek i czwartek na zajęcia w Słupskim Ośrodku Kultury w godz. 18.00 do 20.00 (pierwsze zajęcia tym roku odbędą się 2 września).


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz